Tisk

Stadion Nový Bydžov - TJ Sp.Nové Město n.M 2:4(2:0,0:3,0:1)

06.11.2011 - V utkání mezi prvním a druhým celkem KLM náš tým prohrál 2:4. Utkání jsme začali velmi dobře. Disciplinovaný výkon a velmi dobře organizovaná hra nám přinesla dvoubrankové vedení v první třetině. V další části jsme byli na začátku vyloučeni 4x během prvních deseti minut. Tým to stálo mnoho sil a soupeř využil své šance a dostal se do vedení 2:3. Ve 3. třetině jsme bohužel nedokázali navázat na výkon z první třetiny a inkasovali jsme ještě jednu branku. Skvrnou zápasu bylo vyloučení našeho hráče rozhodčím do konce utkání a sedmi! minutový trest 6 minut před koncem utkání. Takto se zápas otáčí velmi těžko... Bohužel jsme v poslední části nedokázali navázat na výkon z 1. třetiny a zápas zkušený soupeř otočil ve svůj prospěch.

Vyloučení: 7:6