V dalším utkání naše mužstvo v neděli prohrálo 3:7 v Jaroměři.

Hc Jaroměř - Stadion Nový Bydžov 7:3 (3:1,1:1,3:1)

2x Hampl, Špaček

Zobrazeno:636x

Semechnice si odvezli 17 branek!

Vloženo : 26.11.2012 08:34:20

V nedělním utkání hostil zimní stadion v Novém Bydžově tým ze Semechnice. Tento "brankostroj" Bydžov hodně dlouho nepamatuje. Skóre zápasu se zastavilo na číslech 17:1! Bodově "explodovalo" p... celý článek

Zobrazeno:1128x

Bydžov sahal v Trutnově po bodech

Vloženo : 22.11.2012 09:34:40

V Trutnově náš tým začal velmi dobře. V první třetině vedl 3:1. V druhé části, ale zkušenější mužstvo z Trutnova dokázalo vývoj zápasu otočit na 4:3. Tento stav již vydržel do konce zápasu.... celý článek

Zobrazeno:724x

S Novu Pakou v boji o cenné body prohra

Vloženo : 19.11.2012 09:41:18

V neděli pokračovala KLM dalším zápasem pro naše mužstvo na ledě Nové Paky. V boji o cenné body v boji o play-off náš tým podlehl tomuto týmu 3:7.

HC Čeští Letci Nová Paka - Stadion Nový B... celý článek

Zobrazeno:811x

Ve Dvoře výhra

Vloženo : 13.11.2012 10:28:18

V nedělním utkání jsme dokázali zvítězit na ledě Dvora Králové. V naší hře byla výborná především druhá třetina, kdy naše mužstvo přehrálo soupeře ze Dvora a korunovalo výbornou třetinu čtyřm... celý článek

Zobrazeno:757x

S Náchodem prohra

Vloženo : 09.11.2012 09:41:13

Po utkání v Opočně byl netrpělivě očekáván zápas s Náchodem a to jak se naše mužstvo představí po vítězném utkání. Další 3 body do tabulky bohužel naše mužstvo nepřidalo. Na začátku utkání to... celý článek